Unfold (y)our true potential

Asystent ds. Personalnych

Consumer Goods Packaging Mondi Poznań Sp.z o.o.

Twoje zadania

  • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • Wsparcie w procesach szkoleń, rozwoju pracowników i innych obszarach HR
  • Administracja personalna
  • Udział w tworzeniu i realizacji polityki personalnej firmy

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, psychologia lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesów HR
  • Znajomość prawa pracy
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość programu SAP HR

Nasza oferta

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji i awans wewnętrzny
  • Szeroki pakiet szkoleń w tym doskonalenie języka obcego
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony życia
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych m.in. dofinansowanie posiłków, kart Multisport, pakiety medyczne

Skontaktuj się

Dział Personalny czeka na Pana/Pani dokumenty
Mondi Poznań Sp.z o.o.
ul.Wyzwolenia 34/36
62-070 Dopiewo
Email: rekrutacja.poznan@mondigroup.com
Tel: +48 61 849 50 85

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.