Unfold (y)our true potential

pomocnik operatora maszyn

Industiral Bags Mondi Bags Świecie sp. z o.o.

Twoje zadania

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy;
  • Analiza parametrów technicznych i technologicznych procesu i wyrobu;
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz wyposażenia;
  • Dokumentowanie przebiegu procesu na zmianie
  • Praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

Twój profil

  • Wykształcenie min. zawodowe preferowane  techniczne;
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy i zasad działania maszyn oraz urządzeń technologicznych;
  • Szybkość w podejmowaniu decyzji w warunkach realizacji ciągłego procesu produkcyjnego;
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość;
  • Mile widziana podstawowa znajomość MsOffice.

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę ;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się!

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty

Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. ul. Bydgoska 12, 86-100 Świecie

Email: RekrutacjaMondiBagsSwiecie@mondigroup.com

Tel: +48 52 332 4128

 Prosimy o umieszczenie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez spółkę – Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.