Unfold (y)our true potential

Inspektor/Specjalista ds. BHP

Industiral Bags Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Twoje zadania

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP;
  • Prowadzenie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Prowadzenie postępowania ustalenia okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy;
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji: procedur, instrukcji, ocen ryzyka zawodowego, analiz itp.
  • Tworzenie planu szkoleń z zakresu bhp.

Twój profil

  • Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku pracownika służby BHP w zakładzie produkcyjnym;
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość;
  • Mile widziana podstawowa znajomość MsOffice;
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji;
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę ;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się!

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty

Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. ul. Bydgoska 12, 86-100 Świecie

Email: RekrutacjaMondiBagsSwiecie@mondigroup.com

Tel: +48 52 332 4128

 Prosimy o umieszczenie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez spółkę – Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.