Kariera w Mondi

Szukasz nowych wyzwań i odpowiedzialnych zadań? Pragniesz poszerzać swoje kompetencje? A może właśnie kończysz studia i chcesz rozpocząć pracę w międzynarodowej organizacji? lub uczysz się i przygotowujesz się do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej?

MONDI. Rozwiń swój potencjał.

Mondi w Polsce

Na świecie codziennie powstają produkty, które wymagają odpowiednich opakowań, aby mogły być sprzedawane i bezpiecznie transportowane do różnych miejsc. Towarzyszą ludziom każdego dnia. Być może właśnie otrzymałeś paczkę w pudle z naszego papieru? lub w lokalnym warzywniaku wybierałeś owoce z naszego kartonu?

Jesteśmy znaczącym europejskim producentem opakowań. Należymy do Grupy Mondi zatrudniającej około 25 400 pracowników w ponad 30 krajach. Kładziemy nacisk na troskę o środowisko, bezpieczeństwo i efektywną interakcję z lokalnymi władzami, organizacjami pozarządowymi oraz społecznością lokalną.

Link
Mondi
Mondi

Co nas wyróżnia?

Praca w Mondi to kontakt z najnowszym technologiami. Co roku ponosimy duże nakłady na kolejne inwestycje. Ciągle poszukujemy innowacji, a najlepsze pomysły pracowników są wdrażane i nagradzane. W naszej pracy nie ma mowy o dobrych wynikach bez stałej współpracy zespołowej. Na co dzień musimy na sobie polegać - ale to nie problem, bo lubimy ze sobą pracować. Nasi pracownicy doceniają możliwości rozwoju i ciągłe doskonalenie kompetencji. Firma oferuje nie tylko szkolenia, ale też kontakt z ekspertami i udział w innowacyjnych projektach. Mondi oferuje swoim pracownikom interesującą pracę i ciekawe wyzwania zawodowe. Mocną stroną pracy w Mondi jest różnorodność zadań. Nie lubimy się nudzić, a pasja skutecznego działania jest w naszym DNA. Jesteśmy solidnym pracodawcą, na którym można polegać. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy i szeroki pakiet świadczeń socjalnych. W zakresie bezpieczeństwa naszych pracowników nie idziemy na ustępstwa.

Nazwa stanowiska Miejscowość/Region Kategorie
Pracownik w Dziale Księgowości Poznań Finanse / Kontrolling / Księgowość
Młodszy Magazynier Poznań
Inspektor/Specjalista ds. BHP Wierzbica Produkcja, Corrugated Packaging
Sales and Operational Planner (F/M) Swiecie Supply Chain / Logistik
Supplier Master Data Senior Specialist (K/M) Swiecie Administracja / Asystent
Praktyki Swiecie Produkcja, Corrugated Packaging
OPERATOR WÓZKA (K/M) Swiecie Techniczny
Specjalista ds. kontroli kosztów inwestycyjnych (K/M) Swiecie Finanse / Kontrolling / Księgowość, Zarządzanie Projektami
Pracownik ds. planowania i technologii produkcji Wierzbica Produkcja, Corrugated Packaging
Referent ds. personalnych (K/M) Swiecie