Unfold (y)our true potential

Laborant (K/M)

Containerboard (Packaging Paper) Mondi Świecie S.A.

Twoje zadania

  • Wykonywanie zakresu analiz laboratoryjnych zgodnie z obowiązującym harmonogramem badań;
  • Eksploracja środków kontrolnych i pomiarowych zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową;
  • Kontrola sprawności środków kontrolnych i pomiarowych;
  • Kalibracja i sprawdzanie aparatów;
  • Praca w systemie 3 zm. 4 brygadowym.

Twój profil

  • Wykształcenie średnie (preferowane technikum chemiczne, farmaceutyczne);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Wiedza i umiejętności analityczne do obsługi aparatów kontrolno-pomiarowych;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i rzetelność;
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole;

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny, m.in.: premia kwartalna, nagroda roczna, bonus urlopowy i świąteczny;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów, karty Multisport oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się!

 Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.

Mondi Świecie S.A. ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie

Tel: +48 52 332 1315

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z

art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady

(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób

fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi

kandydatami.