Unfold (y)our true potential

Specjalista ds. elektroautomatyki (K/M)

Containerboard (Packaging Paper) Mondi Świecie S.A.

Twoje zadania

  • Zakup usług remontowych i inwestycyjnych elektroautomatyki;
  • Weryfikacja zgłoszeń zapotrzebowania, prowadzenie akcji ofertowych i negocjacji z oferentami;
  • Zamawianie usług, kontrola realizacji zamówień, prowadzenie dokumentacji zakupów usług, ocena dostawców;
  • Rejestracja zakresów wykonywanych prac remontowych w systemie SAP i API Pro;
  • Analiza problemów obiegu dokumentów workflow;
  • Analiza możliwości usprawnień procesów;
  • Nadzór nad dokumentacją;
  • Prowadzenie prac zakupowych w oparciu o platformę zakupową LoginTrade.

Twój profil

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe o kierunku: automatyka, elektrotechnika i pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu lub energoenergetyki;
  • Analityczne podejście do problemów,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Systematyczność,
  • Rzetelność i solidność, odpowiedzialność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość programów Ms Office;
  • Znajomość programu SAP oraz API Pro będzie dodatkowym atutem;

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w jednym z największych zakładów papierniczych w Europie o silnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny, m.in. premia kwartalna, nagroda roczna, bonus urlopowy i świąteczny;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dofinansowanie posiłków, żłobka, przedszkola, kolonii dla dzieci, sanatoriów, karty Multisport oraz wyjazdów sportowo-rekreacyjnych;
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się!

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.

Mondi Świecie S.A. ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie

Tel: +48 52 332 1315

www.mondijobs.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami