Go4Ambassador

Dołącz do naszego programu ambasadorskiego Mondi Świecie S.A!

Go4 ambassadorzy na produkcji

Cztery uczelnie, czterech Ambasadorów i cztery kluczowe wartości Mondi

Tak zrodziła się idea Programu Ambasadorskiego Mondi Świecie S.A Go 4 Ambassador, w ramach którego spośród studentów i studentek czterech polskich uczelni wyższych wybierzemy cztery osoby, które będą reprezentowały naszą firmę w środowisku akademickim.

Poznaj nas i dołącz do zespołu fantastycznych ludzi, którzy pomogą Ci postawić pierwszy, a może już kolejny krok na Twojej ścieżce rozwoju zawodowego!

ambasadorzy rozmawiaja na produkcji

Buduj przyszłość razem z nami!

Jesteś studentem/studentką II-V roku na Politechnice w Bydgoszczy, Gdańsku czy Łodzi, albo na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu? Wybrałeś studia inżynierskie lub magisterskie na kierunkach technicznych: mechanika, mechatronika, technologia chemiczna, papiernictwo i poligrafia lub technologia drewna? Łatwo nawiązujesz kontakty z innymi i chętnie angażujesz się w życie uczelni? Jeśli tak, Program Ambasadorski Mondi Świecie S.A. Go 4 Ambassador jest skierowany właśnie do Ciebie! Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie świetny początek kariery zawodowej.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Przeczytaj Regulamin naszego Programu Ambasadorskiego i zgłoś się do nas, wypełniając formularz poniżej. Spośród kandydatów wybierzemy po jednej osobie z każdej z czterech ww. uczelni. Może to będziesz właśnie Ty. Czekamy na Ciebie!

Poznaj naszych Ambasadorów

Co oferujemy?

Zadania Ambasadora

Studenci w Mondi

FAQ

  • GROW

    Mondi oferuje wiele ciekawych możliwości rozwoju. Naszym pracownikom pomagamy wzrastać poprzez udział w innowacyjnych projektach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, możliwość wykonywania różnorodnych zadań oraz ciekawe szkolenia.

  • CREATE

    Wspólnie wypracowujemy innowacyjne rozwiązania, które pomagają nam rozwijać biznes w sposób zrównoważony i tworzyć lepszy świat. Z nami możesz odkrywać swój potencjał i realizować swoje pomysły w kreatywnej przestrzeni.

  • INSPIRE

    Dołączając do Mondi, stajesz się częścią międzynarodowego, wielokulturowego środowiska, którego kultura opiera się na wzajemnym szacunku i trosce o innych. Z różnorodności czerpiemy pełnymi garściami, poznając różne punkty widzenia, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami. W ten sposób wzajemnie inspirujemy się i motywujemy do tworzenia jeszcze lepszych rozwiązań i metod pracy, przyjaznych dla ludzi i planety. Jednocześnie stawiamy na odkrywanie wyjątkowości i talentów każdego członka zespołu.

  • TOGETHER

    Naszą firmę i lepszy świat tworzymy wspólnie każdego dnia, wzajemnie inspirując się i motywując do rozwoju, zarówno na poziomie jednostki, jak i biznesu. Chcemy wywierać pozytywny wpływ na nasze najbliższe otoczenie, społeczności, w których żyjemy, i całą planetę.

Dołącz do naszego programu