Elektromonter - Papiernia (K/M) 1

Lokalizacja
Swiecie, Poland
Jednostka biznesowa
Corrugated Packaging
Dział
Production

Twoje zadania:

  • Lokalizacja uszkodzeń urządzeń i maszyn elektrycznych oraz ich usuwanie,
  • Czynności konserwacyjne i bieżące naprawy zapewniające poprawną, bezawaryjną i bezpieczną pracę urządzeń elektroenergetycznych,
  • Montaż nowych oraz modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych,
  • Konserwacja i remonty sieci oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego obiektów,
  • Wykonywanie czynności łączeniowych,
  • Postępowanie zgodne z przepisami, instrukcjami i innymi dokumentami obowiązującymi w firmie,
  • Praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

Twój profil:

  • Wykształcenie zasadnicze / średnie techniczne – elektryczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia energetyczne,
  • Komunikatywność,
  • Systematyczność i obowiązkowość,
  • Zaangażowanie, chęć uczenia się,
  • Znajomość pakietu MsOffice, obsługa komputera na poziomie min. dobrym.

Przed złożeniem aplikacji prosimy o zwrócenie uwagi na nasze Wewnętrzne Zasady Aplikacji.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z Monika Grocka, naszą/naszym ( tytuł stanowiska ).
Pod uwagę będą brane wyłącznie CV przesłane do wewnętrznej platformy kariery D#HR.
Cieszymy się, że zdecydowałeś/ zdecydowałaś się na kolejny krok i czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.
Kieruj swoją karierą i rozwijaj się razem z nami!