Specjalistka/ specjalista ds. automatyki i hydrauliki - Papiernia

Lokalizacja
Swiecie, Poland
Dział
Technical

    Twoje zadania:

    • Bieżąca analiza pracy układów automatyki i hydrauliki
    • Uzupełnienie danych i dbanie i prawidłowośc danych w aplikacjach API  i ELO
    • Przygotowanie krótkich lekcji i standardowych procedur operacyjnych dla działań awaryjnych dla systemu 4br i wydziałów UR
    • Planowanie działań oraz prowadzenie projektów związanych z układami hydrauliki
    • Dbanie o standaryzację układów oraz dostępność niezbędnych części zamiennych orach ich optymalizacja
    • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń
    • Dbanie o prowadzenie właściwej gospodarki inwestycyjnej dla układów hydraulicznych
    • Bieżąca analiza oraz proponowanie rozwiązań usprawnień związanych z czasem pracy
    • Ustalanie planów działań prewencyjnych
    • Planowanie działań z serwisami zewnętrznymi w zakresie prewencji i analiz problemów
    • Rozwijanie wiedzy w obszarze pracy i działania układów hydraulicznych
    • Planowanie działań remontowych na postoje (miesięczne, roczne, kilkuletnie)
    • Planowanie i realizacja szkoleń dla pracowników
    • Nadzorowanie, prowadzenie i realizacja prac w obszarze elektroenergetycznym zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i kwalifikacjami
    • Dokumentowanie przebiegu procesu remontowego w oparciu o prowadzone prace i powierzone zadania przez przełożonego
    • Zgłaszanie przełożonym o potrzebach remontowych dotyczących maszyn i instalacji oraz o ich aktualnym stanie technicznym.
    • Współdziałanie w zespole remontowym
    • Przestrzeganie instrukcji i przepisów podczas wykonywania prac
    • Budowanie kultury dobrej komunikacji i wzajemnego szacunku

    Twój profil:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana automatyka, mechanika i budowa maszyn)
    • Wiedza z zakresu budowy i zasad działania maszyn oraz urządzeń technologicznych
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Szybkość w podejmowaniu decyzji w warunkach realizacji ciągłego procesu produkcyjnego
    • Znajomość MsOffice
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Znajomość API oraz ELO będzie dodatkowym atutem
    • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość

    Nasza oferta:

    • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego;
    • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy;
    • Premia świąteczna w wysokości 1900 zł;
    • Bonus wakacyjny w wysokości 2300 zł;
    • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych;
    • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED;
    • Udział w Akademii Językowej;
    • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

    Przed złożeniem aplikacji prosimy o zwrócenie uwagi na nasze Wewnętrzne Zasady Aplikacji.
    Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z Agnieszka Kuciak, naszą/naszym ( tytuł stanowiska ).
    Pod uwagę będą brane wyłącznie CV przesłane do wewnętrznej platformy kariery D#HR.
    Cieszymy się, że zdecydowałeś/ zdecydowałaś się na kolejny krok i czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.
    Kieruj swoją karierą i rozwijaj się razem z nami!